Навчання VMware. 2020 рік. Частина 5. Авторизоване навчання: Настільний ПК, віртуалізація додатків і мобільність. Резюме.

Вступ


Привіт усім читачам мого блогу!

У попередніх статтях циклу “Навчання VMware. 2020 рік” ми розглянули перелік напрямків і специфіку авторизованого навчання VMware і про основні навчальні програми напрямків Віртуалізація центрів обробки даних і гібридна хмарна інфраструктура (Data Center Virtualization & Hybrid Cloud Infrastructure), Віртуалізація та безпека мережі (Network Virtualization & Security) і Управління платформою віртуалізації і хмарою (Virtualization & Cloud Management Platform).

Сьогодні мова піде про основні навчальні програми VMware напрямку Настільний ПК, віртуалізація додатків і мобільність (Desktop, Application Virtualization & Mobility).

Напрямок навчання – Настільний ПК, віртуалізація додатків і мобільність (Desktop, Application Virtualization & Mobility) включає в себе навчальні програми з технологій VMware Horizon, Workspace ONE:

VMware Horizon


Трансформація віртуалізації робочого столу і додатків. VMware Horizon радикально перетворює традиційну інфраструктуру віртуальних робочих столів (VDI), надаючи безпрецедентну простоту, гнучкість, швидкість і масштабованість.

Основна навчальна програма з технології VMware Horizon:

● VMware Horizon 7: Встановлення, Налаштування, Керування (VMware Horizon 7: Install, Configure, Manage) [V7.7 (V7.10)]

  • Тривалість: 5 днів.
  • Рівень складності: Професійний.
  • Цільова аудиторія: адміністратори, інженери.
  • Попередні вимоги: Успішне проходження курсу VMware vSphere: Встановлення, Налаштування, Керування (VMware vSphere: Install, Configure, Manage). У відвідувачів також має бути такий досвід адміністрування систем Microsoft Windows:
    • Налаштування служб Active Directory, включаючи DNS, DHCP та синхронізацію часу;
    • Обмеження дій користувачів, впроваджуючи об’єкти групової політики;
    • Налаштування систем Windows для віддалених підключень до робочого столу;
    • Побудови з’єднань ODBC до бази даних SQL Server.
  • Сертифікація: VMware Certified Professional – Desktop and Mobility 2019 (VCP-DTM 2019).

Курс дає знання про технології доставки віртуальних десктопів і додатків через єдину платформу інфраструктури віртуальних десктопів. Цей курс розвиває навички у встановленні, налаштуванні і управлінні VMware Horizon 7.х. Слухачі дізнаються, як налаштовувати і розгортати пули віртуальних машин, управляти доступом і безпекою машин, а також надавати налаштоване середовище робочого столу для кінцевих користувачів.

VMware Workspace ONE


VMware Workspace ONE – це зручна і безпечна корпоративна платформа для надання в користування будь-яких додатків на будь-якому смартфоні, планшеті або ноутбуці і управління ними.

Основна навчальна програма з технології Workspace ONE:

● VMware Workspace ONE: Розгортання та управління (VMware Workspace ONE: Deploy and Manage) [V19]

  • Тривалість: 5 днів.
  • Рівень складності: Професійний.
  • Цільова аудиторія: адміністратори, інженери.
  • Сертифікація: VMware Certified Professional – Digital Workspace 2019 (VCP-DW2019).

У цьому курсі слухачі будуть налаштовувати компоненти VMware Workspace ONE і забезпечать єдину точку реєстрації і аутентифікації. Також, Вони дізнаються як інтегрувати визнані в галузі корпоративні технології з VMware Workspace ONE. Принципи мобільності користувачів підприємства, уніфіковані точки входу і управління ідентифікацією розглядаються протягом усього курсу.

Резюме


Як ми бачимо, перелік відповідних навчальних програм виявився досить великим. Слід зазначити, що в цих статтях також не згадуються складні програми, такі як Fast Track та деякі рідкісні навчальні програми на рівні експертів. Також немає інформації про нові навчальні курси, які наразі перебувають у стадії бета-версії. Я торкнуся цієї теми в наступних публікаціях.

Сподіваюся ця імпровізована шпаргалка допоможе Вам самим визначиться з необхідним навчальним планом або запропонувати колегам.

Далі буде…

До зустрічі в ефірі!

С повагою. Андрій Романенко.

Опубліковано у VMware, Віртуалізація, Навчання, Технології | Теґи: , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.